SATILIK VE KİRALIK KIBRIS EMLAK DANIŞMANLIĞI

Yavru vatan olarak bilinen ve anavatan Türkiye tarafından her zaman korunmuş ve kollanmış olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’i, Akdeniz’in ortasında bir ada devletidir. İki kısma ayrılan adanın güneyinde de Rumlar yaşamaktadır. Kıbrıs tarihin her döneminde öneminden hiçbir şey kaybetmemiştir. İnsanların gittiklerinde keyif alacağı bir ortam bulma şanslarının hayli olası olduğu Kıbrıs, ev satın alma ve kiralık ev bulma konusunda hayli sıkıntılıdır. İşte kıbrıs emlak” sizlere bu konuda yardımcı olabilecek en yetkili kuruluş olarak karşınıza çıkmaktadır.Kktc emlak” sizlere sundukları eşsiz ürün yelpazesi ile sorunlarınıza çareler üretmektedir.

kıbrıs emlakEmlak sektöründe güven en önemli kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıbrıs’ın en köklü ve en eski Emlak’larından olan KKTC Emlakbu güveninizi boşa çıkarmayacak bir kurum olarak göze çarpmaktadır.Kıbrıs emlaksizlerin istekleriniz doğrultusunda memnun olacağınız bütün hizmetleri sunmayı bir amaç olarak görmektedir. Bu ilke doğrultusunda çalışan kurum herkes tarafından bilinen ve kabul gören bir kurum kimliği kazanmıştır. Emlak sektörünün çok zor bir sektör olduğu düşünülürse kazanılan bu kurum kimliği çok önem arz etmektedir.

Yapılan işin kalitesi ve verilen hizmetin müşteriyi memnun etmesi açısından düşünüldüğünde Kıbrıs emlak” diğer emlak firmalarından bir adım önde görülebilir. Her anlamda günlük yaşamın zor ve pahalı olduğu Kıbrıs’ta kaliteli hizmeti sunan ve makul bir ücret alan Emlak Kıbrıssektörünün ileri gelen kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır. Her işte bir ehil ustası vardır. Günlük yaşamın zor, eğlence hayatının bol olduğu KKTC’de emlak işleri yukarda belirtiğimiz emlak firması sayesinde çok kolaylaşmış ve işkence olmaktan çıkmıştır. Yapacağımız tek şey Kıbrıs’tan ev alacak ya da kiralayacaksak hiç düşünmeden bu emlak firmasını aramak olmalıdır. Size bir telefon uzaklığında olan bu emlak ofis beklentilerinizi boşa çıkarmayacaktır.

Kıbrıs Emlak Hizmet Verdiğimiz İlçeler:

A- Lefkoşa ilçesi
1. Lefkoşa Bucağı
2. Değirmenlik Bucağı

B- Gazimağusa ilçesi
1. Gazimağusa bucağı
2. Geçitkale Bucağı
3. Akdoğan bucağı

C- Girne İlçesi
1. Girne bucağı
2. Çamlıbel bucağı

D- Güzelyut ilçesi
1. Güzelyurt bucağı
2. Lefke bucağı

E- İskele İlçesi
1. İskele Bucağı
2. Mehmetcik bucağı
3 Yenierenköy bucağı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*