Makam odanız makam bayrakları ile süsleniyor

Bayraklar dünyası olarak makam bayrakları konusunda sizlere hizmet vermektedir. Makam bayrakları genellikle makam odalarında bulunmaktadır. Makam masasının sağ tarafından olan makam bayrakları standart ölçüsü olarak 100×150 cm olarak olmaktadır. Ayrıca saten kumaş ürünü kullanılmasının yanında kristal ve parlak görüntü vermektedir. Kurum ve kuruluşlarda daha çok ön planda yer almasının yanında konu hakkında bilgi almak için bizlerden öğrenebilirsiniz.

makam-bayraklari-006[1]Makam bayrağı özellikle kalitesi birbirinden farklı olmasının yanında kullanılacak malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak siz makam bayrağı siparişi vermek istiyorsanız nasıl bir kalitede olduğunu mutlaka bizlere söylemeniz gereklidir. Kurumumuz sizlerin istemiş olduğunuz şekilde makam bayrakları ürünlerini hazır etmektedir. Makam bayraklarında en kaliteli ve en şık şekilde görüntü verilmesinin yanı sıra makam odalarını da taçlandırmaktadır. İsteğe göre üretilmesini istemeniz durumunda ise 120×180 cm boyutunda olmasının yanı sıra makam bayrak direkleri de 235 cm olup kullanılacak yerin tavanına göre de ayarlamaları yapılmaktadır.
Makam bayraklarında katlanmaz ve kırıştırılmamaktadır. Ayrıca makam bayrakları konusunda ütü de yapılmamaktadır. Piyasada 30 yıllık bilgi birikime sahip olan kurumumuz sizlere %100 müşteri memnuniyetini sunmanın yanı sıra ücretsiz kargo seçeneği ile ödeme yapmanız gerek kalmayacaktır. Makam bayrakları hakkında aklınıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz. Bayraklarda solma, akma ve kokuları bulunmaması gibi oda görüntüsüne hoş bir görün vermektedir. Bu bakımdan dolayı daha çok resmi dairelerde ve holdinglerim makam odalarında yer edinmiştir.

Bayraklar dünyası olarak makam odalarında makam bayrakları hazırlaması yapılırken firmadan mutlaka özel amblemli logolar alınmaktadır. Bu logoların alınmasından itibaren basım aşamasına geçildikten sonra hatasız bir şekilde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz makam bayrakları ile makam bayrak direkleri konusunda sorunların oluşmasında mutlaka bizlerden yardım alınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*