Bayraklar dünyası, masa bayrakları ürünlerinde bir numara

Bayraklar dünyası olarak masa bayrakları ürünleri konusunda sizlere hizmetlerimizi sunarız. Masa bayrakları genellikle toplantı, organizasyonlar, şirket gibi birçok alanda kullanılmaktadır. ürün tanıtımları konusunda önemli bir rol oynamanın yanında satan kristal kumaştan üretilmektedir. Bayrak ürünlerinde kenarları sıcak kesim ve dikiş uçkurluk eklenmesinden sonra ürünler hazır hale gelmektedir.
Paslanmaz metal ayaklardan yapılmasının yanında tekli, çiftli, üçlü veya dörtlü masa bayraklar olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Özellikle fotoğraf baskı ve trigromik desen kumaş makinelerinde basılması ile en iyi sonuçları almak için üretilmiş makinelerdir. Bu bakımdan dolayı baskı kaliteleri her zaman en yüksek seviyede olmasının yanında 160 derece fırından geçirilerek kumaş kalitesini almaktadır. Masa bayrakları yöneticilerin masalarında kullanılan en küçük bayrak olma ünvanını taşımaktadır. Sürekli firmaların çalışma masalarında bulunmasının yanında Türk bayrağı ile firma resminin olduğu, standart ölçü ve özel ölçü olarak sunulan bir bayrak çeşididir.

Masa bayrakları imalatları kurumlar tarafından daha çok talep edilen ürünler arasında yerini almıştır. hemen hemen her kurum ve kuruluşlarda yer almasının yanında genelde her şirkette bulunmaktadır. Masa bayrakları ebatları olarak bakıldığında 15×22,5 cm standart olup kendi aralarında bayrak direği olarak değişimleri olmaktadır. Günümüzde son zamanlarda 8×30 cm kırlangıç bayrak ve altı düz bayrak tasarlanan masa bayrağı T ve L direkleri olarak takılmaktadır. Yeni tip masa ölçüsü olarak bulunmasının yanında firmalar, hoteller, hastane, belediyeler gibi birçok alanda masalarda kullanılmaktadır.

Kurumumuz masa bayrakları ürünleri üretimlerinde çift kat olup saten kumaştan üretimlerini gerçekleştirmektedir. İsteğe göre tek kat üretilmesi ile raşel kumaştan üretimleri olabilmektedir. Bayrak imalatı yapmanın yanı sıra işini seven bilgi ve tecrübeye dayalı olarak piyasada 30 yıllık deneyime sahibiz. Bayrak kumaşları kesiminden tasarlanma işlemine kadar birçok alandan geçmektedir. Özellikle masa bayrakları ürünlerinde logolu ve amblemli olarak tasarlanmaktadır. Yılların en kaliteli ürünlerini üreten kurumumuz serigrafi baskı, dijital baskı ve emprime baskı makineleri kalitesinde yapılmaktadır. Gerçek renk fotoğraf kalitesi ile üretimlerini gerçekleştirmenin yanında tekli jelatin ve 50’şerli kutular satışları yapılmaktadır. Masa bayrakları konusunda aklınıza takılan soruları bizlere iletişim adreslerinden yazabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*