En İyi Gece Kurye Hizmeti

City Expres Kurye Dağıtım Hizmetleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti uzun yıllardır  İstanbul içinde ve dışında olmak üzere motorlu dağıtım yani kurye hizmeti vermektedir. City Expres Kurye gönderilerinizi en hızlı ve istediğiniz şekilde yerine teslim etmektedir. Normal Kurye, Vip Kurye, Arabalı Kurye gibi hizmetlerinin yanında gece de hizmet vermektedir. City Kurye Express için saatin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Sizler uyurken onlar sizin yerinize gönderiniz başarıyla teslim etmektedirler.

Gece Kurye olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti ve işlerinin aksamaması için gece gündüz yedi gün 24 saat kurye taşıma hizmeti vermekteyiz. Gece kurye hizmetinde gönderilerinizi almak için 18:00’dan sonra nöbetçi kalan kuryelerimizden size en yakın olanı size yönlendirilir ve gönderinizi aldıktan sonra hızlı bir şekilde teslim eder.

Gece Kurye Hizmeti

Gece Kurye hizmeti çalışma saatlerinin dışında verilen bir hizmet olduğu için elbette ki personeller ve araçlar için bir ekstra oluşturulmakta bunun içinde Gece Kuryesi fiyatlarında da bir artış söz konusu olmaktadır. Fakat yılların deneyimi ve oturmuş hizmet potansiyeli ile yine de müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara alma ayrıcalığı tanıyan firmamız özellikle kurye aboneliği bulunan müşterilerine son derece cazip koşullar sunmaktadır.

Yine Aboneli müşterileri için verdiği ve öncelikli olduğu bu hizmetler seçeneğinde müsait ekiplerin bulunması durumunda diğer tüm müşterilerimize aynı imkanları gece gündüz sağlamaktadır. City Expres Kurye ile herzaman gönderilerinizi hem güvenli hem de hesaplı bir şekilde göndermiş olacaksınız. Yapacağınız bu tercihten dolayı hiç bir zaman pişman olmayacaksınız.

*Dikkat çeşitli nedenler yüzünden bu makale değiştirilmiştir.. İlginiz için teşekkür ederiz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*