Adıyaman Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

1999 senesinde satışa başlayan Hacıalioğlu Çiğ Köfte, bulunduğu yere yavaş yavaş büyüyerek 500’ün üzerinde bayiliğe sahip hale gelmiştir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte mamüllerinde % 100 naturallık ve organikliği tercih etmektedir. Kullandığı malzemelerin temiz, hassas ve steril olması ile itimatinize itimat katar. Hacıalioğlu Çiğ Köfte geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfte ve şalgam suyunu en iyi şartlar altında yapıp, satmaktadır.

Türk damak keyfini bütün dünyaya tanıtmak isteyen firma bayilik veren firmalar arasında bulunur. Ürünlerinin hepsi besin denetimünden geçer. Kullandığı malzemeler olan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan temin edilir. Yeşillikler steril ortamda yıkanıp, sunuma hazırlanır. Öncelikleri insan sağlığıdır.

Girişimcilerin önünü açan Hacıalioğlu Çiğ Köfte, onlara kendi işlerinin patronu olma fırsatını sunar. Hacıalioğlu, verdiği adıyaman çiğköfte bayiliği ile yeni pazar  elde edilmesini sağlar. Daha çok kitleye ulaşmanın en kestirme yolu, bayilik vermektir. Yatırımcı, senesinin verilen ticari tecrübe, lezzet ve markayı kullanma hakkı elde eder. Açacağı çiğköfte bayilik ile birlikte firmanın bütün desteğini alır. Firma vereceği bayilik ile birlikte yatırımcıya ve yanısıra çalışacak personele pazarlama, sunum ve işletme üstüne eğitim verir.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, isim hakkı bedeli istemez. Açacağınız iş yerinde yapılacak olan bütün kurum giderleri size aittir. Açacağınız iş yeri yaya trafiğinin ve vasıta trafiğinin en yoğun bulunduğu bölümde olmalıdır. Müşteri potansiyeli daha çok artar. Hacıalioğlu Çiğ Köfte, işletme konusu ile ilgili ve dekorasyon konusu ile ilgili size yardımcı olur. Açılacak iş yeri firmanın konseptine göre tasarım yapılması zorundadır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte’dan bayilik alabilmek amacıyla ilk olarak adıyaman çiğköfte bayiliği için müracatta bulunmanız gerekir. Bayilik müracaatnuz firma yetki sahibileri doğrulusunda incelenir. Olumlu düşünürlerse sizinle bayilik sözleşmesi yaparlar. Bu anlaşma ile her iki firmanın da hakları koruma altına alınmış olur. Hacıalioğlu Çiğ Köfte, sözleşmeden hemen sonra size lazım olan tüm eğitimi ve desteği verir. Yardıma gereksiniminiz olan her anda eksper ve bölümünde tecrübeli ekibi yardımınıza gönderecektir. Firma bayiliğin açılış reklam ve tanıtım çalışmalarını hiçbir bedel olmaksızın yapar.

Daha çok kitleye ulaşmak amacıyla bütün emeğini verir. Bayiliklere gönderilen mamüller vakumlu poşetlerle el değmeden hazırlanır. Günlük ve taze olarak gönderilir. Açılışa özel firma size armağanlar verir. Verdiği armağanları satarak, ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra firmanın gönderdiği mamüllerin satışından kazancınız % 100 artar. Kazancınızdan bedel istemez. Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile yaptığınız satışlarla hem siz kazanırsınız hem de firma daha çok şahsa ulaşmış olur. Aynı başarı ve özveriyi kısa vakitte sizde yakalarsınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*