Teknede İftar Yemeği Keyfi

Ramazan ayı Müslümanlar için onbir ayın sultanı özel bir aydır. Ramazanda gün boyu oruç ile aç ve susuz kalan müminler için iftar yemeği çok özeldir. Teknede iftar yemeği organizasyonumuzla iftar yemeğinizi daha keyifli bir hale getiriyoruz. Temiz ve lüks teknemizde birbirinden nefis yemeklerimizle huzurlu bir iftar yemeği sunuyoruz. İftar yemeği esnasında ramazana uygun tasavvuf müzikleri ve fasıllar ile iftar yemeğinizi daha keyifli bir hale getiriyoruz. Semazen gösterileri gibi iftar yemeğine uygun etkinliklerimiz ile sizlere huzur dolu bir akşam sağlıyoruz. Deniz manzarası eşliğinde ferah bir ortamda unutulmaz bir iftar yemeği için teknemiz ile hizmetinizdeyiz.

Teknede İftar Menüsü

Teknede İftar yemeği menümüz ramazan özel yemekleri ile zengin bir menü ile donatılmıştır. İftar menümüz her damak tadına uygun birbirinden lezzetli yemeklerden oluşur. İftar Yemeği menümüzde çeşitli iftariyeliklerden oluşan iftar tabağı ile yemek servisimize başlarız. Sonrasında leziz çorbalarımız, zeytinyağlılar, ara sıcaklar, salatalar ve ana menü yemeklerimiz ile leziz ve doyurucu menümüzden istediğiniz yemekleri seçerek sipariş verebiliyorsunuz. Ana yemeğinizde isterseniz balık isterseniz ızgaralar ile çok çeşitli bir menü sizi bekliyor. İftar menümüz ramazana uygun tatlılar ve meyve tabakları ile akşamın keyfi devam eder.

Teknede İftar Organizasyonu

Teknede iftar yemeği düzenlemek isteyen kalabalık grupları da düşünerek Teknede İftar Organizasyonu düzenliyoruz. İş arkadaşlarınız ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte iftar yemeğinin keyfini paylaşmak istediğinizde teknede iftar yemeğimiz size unutulmaz bir gece sunacaktır. Geleneklerimizde bulunan oruç açtırma denilen iftar yemeği vermeyi de teknemizde yapabilirsiniz. Gruplara özel menülerimiz ve imkânlarımız ile hizmetinizdeyiz. Normal bir restauranta göre çok daha keyifli ve güzel bir iftar yemeğini teknemizde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*